Atelier © RosaART

0 Kč
My Shopping Cart

Žádné produkty v košíku.

Energetické obrazy

Horoskopy v obrazech

Vydejte se na cestu SEBEPOZNÁNÍ s obrazem jako vaším laskavým průvodcem. Objevte KRÁSU, SÍLU A SVOBODU, které jsou uvnitř vás.

Obraz vašeho znamení vám pomůže!

  • Otevřete brány vaší VNITŘNÍ MOUDROSTI, NĚŽNOSTI A RADOSTI.  
  • Získejte ODVAHU objevit svou VLASTNÍ CESTU žít tak, jak si přejete.  
  • Najděte ROVNOVÁHU mezi minulostí a budoucností a prožívejte svět s JISTOTOU A GRÁCIÍ.  
  • Objevte své pravé TOUHY a VÁŠNĚ a dejte jim prostor ve svém životě.

Znamení býka

Znamení býka

Obraz v tobě probudí a uvede do rovnováhy:

Sílu - radost - krásu - smyslnost - vytrvalost - odhodlání - svobodu

Součástí dodávky je :

  • Obraz tištěný na pravém malířském plátně na dřeveném rámu 50x60 cm
  •  Poselství - které vám odemkne sílu obrazu. Tisk na papíře.

Cena: 2 850 

Znamení býka

V obraze je síla Archetypu ženy ve znamení Býka - tvé skutečné nadčasové vlastnosti

Vstup do světa úžasných žen, kde síla, moudrost a láska se mísí dohromady, tvoří zázraky. Jejich přítomnost ti dodává odvahu a inspiraci k tomu, abys objevila svoji vlastní sílu. S esencí obrazu zažiješ nový rozměr svých skutečných vlastností.

Obraz je klíčem do tvého nitra. Když na něj pohlédneš, otevřeš brány své vnitřní síle, něze a radosti. Pomáhá ti rozkvést a objevit samu sebe, abys mohla prožívat svět s jistotou a grácií.

Není to jen o kráse a radosti. Občas se ocitneš tváří v tvář změnám a nevíš, jak se rozhodnout. To je v pořádku. Obraz ti může pomoci najít rovnováhu mezi starými zvyklostmi a novými možnostmi. Ta energie tě povede vnímat svět širším pohledem a nechat se unést do světa nových příležitostí s větší lehkostí.

Tvůj obraz tě povede na cestě poznání sebe sama. Pomůže ti uvědomit si tvé touhy a vášně a dát jim prostor v tvém životě. Více se otevřeš novým příležitostem a opustíš omezující hranice, které ti bránily zažívat více to, co je v tobě opravdové.

Vydej se na cestu objevování sebe sama, spolu s obrazem jako tvým laskavým průvodcem. Nech se unést do světa nových možností a objevuj krásu, sílu a svobodu, které jsou uvnitř tebe

Nebuďte pozadu a nechte svou jedinečnost zazářit i ve vašem domově! Objednejte si svůj osobní obraz ještě dnes a užívejte si jeho sílu a krásu každý den.

Více je pro tebe v Poselství, které přiložím k tvému obrazu.

POSELSTVÍ

Ke každému obrazu zasílám psané Poselství, které ti podrobněji ukáže, jak pro tebe obraz bude pracovat každý den. Je součástí celého procesu tvé proměny s tvým obrazem. Toto Poselství je zachycené i v obraze tajným písmem a je tedy velmi potřebné abys ho měla spolu s obrazem a mohla tak využít veškeré síly právě tohoto znamení, této Andělky, Ochránkyně a tvé Průvodkyně.

"

Od Romany mám již několik obrazů a jsem za všechny moc vděčná. S jejich pomocí se dějí v mém životě změny, které jsou pozitivní pro mne i celou moji rodinu. V mé čekárně visí již dlouho obraz Ozdravení, který má velmi silný účinek na všechny mé pacienty. 


Mudr. Monika Kratochvílová

/ Alternativní lékařka

"

Obrazy s jejich Poselstvím jsou nabité něčím, co se jen těžko popisuje. Činí zázraky, pomáhají v rozhodnutích, dělají něco, co neumím sdělit. Mně pomáhají! Mám svůj vlastní obraz Duše a teď s ním i Lásku a Prosperitu. Od první chvíle se začaly dít věci nad kterými jen žasnu. 


Radana Bokvula 

/ Kosmetické služby

"

Uviděla jsem obrazy a řekla si, že to není pro mě. Nedaly mi ale spát a tak už je mém oba dva doma. Lásku i Prosperitu. Hned první týden se vyjasnilo v mém vztahu. V dalším měsíci jsem postoupila v práci na další pozici. Jestli tohle nejsou zázraky, tak pak nevím co. Děkuju!  


Simona Landová  

/ Manažer specialista RDB 

Malířka Vašich Duší 

 Energie obrazů spolu s Poselstvím umí zázraky. Získejte pro sebe tyto zázraky! Nemusíte tomu věřit ani nic dělat. Obrazy pracují pro vás. 
Vím to, vím, co se mi zjevuje při malování obrazů pro vás. 
Netuším proč se to děje právě mně, ale vím, že obrazy patří vám.