©RosaART

den plný malování 

Namalujte si
obraz svého přání

Litomyšl 27. července 2024 (Zbývá 10 míst)

 • Namalujete si svůj vlastní obraz
 • Odkryju z obrazu vaše skryté schopnosti a talenty
 • Do obrazu ti vkreslím Poselství, které v sobě nosíš
 • Ve všem vám s vaším obrazem pomohu :) 

Litomyšl 18. května 2024 (Zbývá 11 míst)

Konečně se vaše přání, váš sen splní. 

V každém z vás se ukrývá spousta pokladů, tajemství a přání, které chtějí ven.  Je čas objevit co je ve vás ukryté. Váš obraz vám bude každý den připomínat, kým skutečně jste a co dokážete. Ukážu vám to! 

Na semináři si namalujete celou cestu ke svému přání, záměru barvami na plátno!

 • Určete si jednoduchý symbol pro své splněné přání. Najděte si obrázek, který vaše přání, sen vyjadřuje. / například - strom, slunečnice, motýl, anděl, slunce, květina, hrnec zlaťáků - to, co vám se líbí/ Obrázek si přinesete na seminář/ klidně na mobilu.
 • Ve vašem obraze postupně během malování objevíte schopnosti, dovednosti, které vás povedou ke splnění vašich přání.
 • Vymažete si všechny překážky, které vás teď brzdí.
 • Své dílo si odnesete. Budete mít doma na očích obraz, který vám připomene vaše schopnosti, talenty a cestu splnění snů.

Je ve vás mnohem víc!

Je neuvěřitelné, co se vždy s lidmi děje když stojí před prázdným plátnem. Jak začnou malovat a pod rukama jim rostou nádherná díla. I ti, kteří o sobě tvrdí, že neumí malovat, mají ohromné obrazy ze kterých se jim samotným tají dech.

Ponořte se do tvořivosti

"Musím přiznat, že tohle jsem nečekala. Byla jsem připravena na nějaké malování ale tohle mě dostalo. Takovou tvůrčí energii jsem na žádném jiném kurzu malování nezažila. Romana nejen že sama maluje nádherné obrazy, ale navíc se umí podívat člověku až do hloubky jeho nitra. Někdo to tam řekl na semináři. Je opravdu napojená." Zuzana C.

Objevte i vy své skryté talenty a schopnosti

Čeká na vás:

 • celý den plný tvořivosti
 • Úžasné Malování s profesionální malířkou
 • Objevíte vaše ukryté talenty a schopností
 • Do obrazu vám vkreslím Poselství vaší duše, které v sobě nosíte.

Sobota 27. července 2024
9-19 hodin  
Litomyšl  (Zbývá 10 míst)

Jsem pyšná na svůj obraz. Nikdy předtím jsem nemalovala a tohle bylo moje poprvé. Vždy jsem to chtěla zkusit. Paní Romana je neuvěřitelná malířka, která ví, jak to z člověka vydolovat. Mám svůj obraz a jsem na něj pyšná. Žofie

" Celý víkend byl nabitý úžasnou energií. Nikdy bych nevěřila, že si dokážu namalovat svůj vlastní obraz. Až mě mrazilo, když mi malířka Romana ,,četla" z mého obrazu poselství. 100% toho, co říkala je pravda a mé sny se nyní plní." Zuzana

Přihláška

Přihlaste se hned! Seminář se rychle plní

Přihláška

Produkty
Množství
Cena
Víkendové malování s profesionální malířkou - 27.7.2024
-
+
4 800 

Kontaktní informace

Přehled objednávky

Produkt
Cena celkem
Víkendové malování s profesionální malířkou - 27.7.2024 × 1
4 800 
Mezisoučet4 800 
Cena celkem4 800 

Zabezpečená platba

Vaše osobní informace budou použity ke zpracování objednávky. Odesláním objednávky souhlasíte s podmínkami ochrana osobních údajů.

* 100% Zabezpečená platba *

Co říkají klienti

Celý den byl naprosto boží. Netušila jsem, čeho jsem schopná, ale pod vedením Romanky, jsem vytvořila tak nádherné dílo, že ani nevěřím, že jsem to malovala já sama. Navíc je v něm dokreslené od Romanky i poselství, které na mě mluví každý den. Myslím, že to není můj poslední kurz na kterém jsem byla. Navnadila jsem se na tuhle tvorbu a je mi v tom moc dobře.

Štěpána M.

Přihlásil mě partner, prý abych to zkusila. Nejsem žádný umělec a byla jsem na něj pěkně naprdnutá. Vrátila jsem se s překrásným obrazem ve kterém je i on. To, co mi naše malířka řekla nejen ke mně samotné ale i k našemu vztahu bylo ohromující. Den nebyl jen o malování a schopnosti namalovat si svůj obraz. Den byl doslova o mé duši. Děkuji, že jsem ho dostala.

Veronika K.

Dlouho jsem nemohla na kurzy malířky Romany jet kvůli mé nemoci. Když vyhlásila letošní termín, byla jsem tam první. Celý den předčil mé očekávání. Odvezla jsem si obraz své Duše. Dostala k němu poselství a navíc se dozvěděla, které mé silné stránky mám a měla bych jich využívat. Je to komplexní věc, není to jen o malování. Víc než jsem čekala jsem si odvezla.

Lucie F.

Informace o semináři

Jaké obrazy budete malovat?

Budete malovat na plátna 50x70 cm, akrylovými barvami. Do každého obrazu vám vkreslím Poselství, které uvidím, že v sobě nosíte. Podpoří tak váš vlastní obraz.

Kde se maluje

Coworking Kočárovna, Jiráskova 133, Litomyšl. Sejdeme se v sobotu v 9:00  Místnost na malování bude pro vás připravena od 8:30.

Co si sebou vzít?

Starší košili nebo něco, u čeho vám nebude vadit, že se zašpiníte od barev. Vezměte si s sebou přezůvky, ať jste v pohodlí celý den. U plátna budete převážně stát, tak ať vás nebolí nožky :) 

Jak je to s jídlem

během dne je zajištěna káva, čaj, voda, ovoce.
Pokud potřebujete během dne jíst více, přineste si sebou malou svačinu.

Objevíte, co je ve vás ukryté

Co říkají klienti

Velmi silný zážitek kdy jsem se mohla celé dny věnovat jen tvorbě. Došla jsem díky malování s Romanou Rosou k rozhodnutí ukončit některé mé projekty a věnovat se plně svoji tvorbě. Bytost, obraz mé duše na mém obraze mi stále bude připomínat, že mám jít za tím, co chci a čemu věřím.

Katka L.

Seminář byl více než jen o malování. Romana dokáže navést člověka do úplného nitra a díky vrstvení obrazu jsem se zbavila některých věcí, které mne dlouho trápily. Nakonec vznikl obraz na který všichni doma zůstali koukat s otevřenou pusou a já také :). Odhalila jsem v čem vynikám a nejlepší na tom je, že to mám zachycené na obraze, který jsem sama malovala. Seminář malování s velkým přesahem.

Martina Š.

Parta skvělých lidí, atmosféra nabitá tvůrčí energií a malířka, která mě provedla od prvního tahu štětcem k dokonalému obrazu. Nevěřila bych že něco takového dokážu malovat. Třešničkou na dortu bylo vzájemné porozumění a skvělá nálada. Přijela jsem domů nabitá jak po měsíční dovolené.

Lucie Z.

Je čas objevit co je ve vás ukryté. Váš obraz vám bude každý den připomínat, kým skutečně jste a co dokážete. 

Litomyšl 27. července 2024 (Zbývá 10 míst)

© RosaART™romana@rosaart.czObchodní podmínky | telefon:+420 775 211 355