Seminář/Relax/Malování

Namaluj si obraz s profesionální malířkou

Odkryj svůj talent a namaluj si svůj vlastní obraz na plátno.   

Litomyšl 21-23.7 (Zbývá 20 míst)

Co vás čeká na víkendu

Namalujete si svůj vlastní obraz duše pod vedením profesionální malířky Romany Rosy. Probudíte v sobě umělce

  • Ukážu vám, jaké talenty a schopnosti se ve vás ukrývají
  • Dozvíte se, jak tyto nové schopnosti použít ve svůj prospěch
  • Odnesete si svůj vlastní obraz, akryl na plátně, který začne vaši novou éru

" Celý víkend byl nabitý úžasnou energií. Nikdy bych nevěřila, že si dokážu namalovat svůj vlastní obraz. Až mě mrazilo, když mi malířka Romana ,,četla" z mého obrazu poselství. 100% toho, co říkala je pravda a mé sny se nyní plní. Zuzana

Maluj s profesionální malířkou

Je neuvěřitelné, co se vždy s lidmi děje když stojí před prázdným plátnem. Jak začnou malovat a pod rukama jim rostou nádherná díla. I ti, kteří o sobě tvrdí, že neumí malovat, mají ohromné obrazy ze kterých se jim samotným tají dech.

Ponořte se do tvořivosti

Objev své skryté talenty a schopnosti

Co na vás čeká

  • Tvůrčí práce s profi malířkou
  • Malování akrylem na plátno
  • Vámi vytvořený obraz

Termín 2023

Litomyšl 21-23.7 (Zbývá 20 míst)

Pátek:  15:30 - 18 hod
Sobota: 10 - 13,   14 - 18 hod
Neděle: 9 - 12 hod

Jsem pyšná na svůj obraz. Nikdy předtím jsem nemalovala a tohle bylo moje poprvé. Vždy jsem to chtěla zkusit. Paní Romana je neuvěřitelná malířka, která ví, jak to z člověka vydolovat. Mám svůj obraz a jsem na něj pyšná. Žofie

" Celý víkend byl nabitý úžasnou energií. Nikdy bych nevěřila, že si dokážu namalovat svůj vlastní obraz. Až mě mrazilo, když mi malířka Romana ,,četla" z mého obrazu poselství. 100% toho, co říkala je pravda a mé sny se nyní plní." Zuzana

Přihláška

Přihlaste se hned! Seminář se rychle plní

Přihláška

Produkty
Množství
Cena
Víkendové malování s profesionální malířkou - 21-23.7.2023
-
+
6,200.00 

Kontaktní informace

Přehled objednávky

Produkt
Cena celkem
Víkendové malování s profesionální malířkou - 21-23.7.2023 × 1
6,200.00 
Mezisoučet 6,200.00 
Cena celkem 6,200.00 

Zabezpečená platba

Vaše osobní informace budou použity ke zpracování objednávky. Odesláním objednávky souhlasíte s podmínkami ochrana osobních údajů.

* 100% Zabezpečená platba *

Informace o víkendovém semináři

Jaké obrazy budete malovat?

Budete malovat na plátna 50x70 cm, akrylovými barvami. Do každého obrazu vám vkreslím Poselství, které uvidím, že v sobě nosíte. Podpoří tak váš vlastní obraz.

Co sebou?

Starší košili nebo něco, u čeho vám nebude vadit, že se zašpiníte od barev.  Při tvoření obrazů Duše se dějí věci, při kterých se nehledí na to, jestli se někde zamažete nebo ne.

Termín a místo

Datum: 19 -21.5. 2023
Kde: Litomyšl, na Návrší

"

Celý víkend byl naprosto boží. Netušila jsem, čeho jsem schopná, ale pod vedením Romanky, jsem vytvořila tak nádherné dílo, že ani nevěřím, že jsem to malovala já sama. Navíc je v něm dokreslené od Romanky i poselství, které na mě mluví každý den. Myslím, že to není můj poslední kurz na kterém jsem byla. Navnadila jsem se na tuhle tvorbu a je mi v tom moc dobře. 


Štěpána Majková 

"

Přihlásil mě partner, prý abych to zkusila. Nejsem žádný umělec a byla jsem na něj pěkně naprdnutá. V neděli jsem se vrátila s překrásným obrazem ve kterém je i on. To, co mi naše malířka řekla nejen ke mně samotné ale i k našemu vztahu bylo ohromující. Víkend nebyl jen o malování a schopnosti namalovat si svůj obraz. Víkend byl doslova o mé duši. Děkuji, že jsem ho dostala. 


Veronika Kluková 

"

Dlouho jsem nemohla na kurzy malířky Romany jet kvůli mé nemoci. Když vyhlásila letošní termín, byla jsem tam první. Celý víkend předčil mé očekávání. Odvezla jsem si obraz své Duše. Dostala k němu poselství a navíc se dozvěděla, které mé silné stránky mám a měla bych jich využívat. Je to komplexní věc, není to jen o malování. Víc než jsem čekala jsem si odvezla. 


Lucie  Fojtíková 

Romana Rosa 

Je neuvěřitelné, co se vždy s lidmi děje když stojí před prázdným plátnem. Jak začnou malovat a pod rukama jim rostou nádherná díla. I ti největší škarohlídi, kteří o sobě tvrdí, že neumí malovat, mají ohromné obrazy ze kterých se jim samotným tají dech.
Toto je možné pouze na semináři, kde malujeme obrazy vaší Duše.
Objevujte svoje talenty, schopnosti a neuvěřitelné možnosti, které jsou vám dosud skryté. 

Litomyšl 21-23.7 (Zbývá 20 míst)

© RosaART™romana@rosaart.czObchodní podmínky | telefon:+420 775 211 355