Atelier © RosaART

0 Kč
My Shopping Cart

Žádné produkty v košíku.

Energetické obrazy

Využij
obrovskou sílu obrazů

 • Zbaví tě trápení
 • Dodají energii
 • Splní ti po čem toužíš

Tvé druhé já, je LÁSKA
50x70cm na plátně

Tvé druhé já, je PROSPERITA
50x70cm na plátně

Ozdravení Světa
50x60cm na plátně

Tvé druhé já, je Sebehodnota
50x70cm na plátně

Tvé druhé já, je Partnerství
50x70cm na plátně

Ozdravení Síla
50x70cm na plátně

Vyber si obraz, který tě na první pohled zaujme. Ten si objednej!
Tvoje duše ví, co potřebuje

Tvé druhé já, je LÁSKA

Co v tobě obraz probudí a uvede do rovnováhy:

Láska ○ Intuice ○ Vášeň ○ Lehkost bytí ○ Povzbuzení ○ Kvalita ○ Sex ○ Vtip ○ Štěstí ○ Slunce ○ Nové nápady ○ Nadhled ○ Přirozenost

Součástí dodávky je :

 • Obraz tištěný na pravém malířském plátně na dřeveném rámu 50x70 cm
 •  Poselství - které vám odemkne sílu obrazu. Tisk na papíře.

Cena: 2 850 

Obraz - Tvé druhé já, je LÁSKA

Energie v tomto obrazu je doslova zemitá.  Udrží tě stát nohama na zemi a tvořit se svůj život podle sebe. Přináší tvé nápady do reality, způsobí, že se tvé sny stanou skutečností, ať sebevětší a v tuto chvíli i nereálné. 

Budeš si jistá sama sebou

Vytvoří pro tebe tolik důležitý nadhled na situací ve které zrovna nyní jsi a pomůže ti najít tu nejlepší cestu pro tebe. Vezme tě za ruku a povede tě s velkou energií a přitom lehkostí sama k sobě. Díky této tvé Ochránkyni si budeš jistá sama sebou a ve tvém životě se objeví spousta nových nápadů.

Co vidím když maluji, že ženám ubližuje

Největší bolestí, kterou v obrazech žen vnímám, je to, že se nemají rády, ubližují si a neví to. Projevy nerovnováhy, která v nich je se projevuje v tom, že nemají rády svojí práci, nejsou spokojené ve svých vztazích, mají potíže navazovat vztahy, nemají dostatek sebevědomí. Všechny a všechno staví na první místo a ani netuší, že to dělají. jejich duše pak pláče. 

Naplníš touhu své Duše

Obraz přinese do tvého života to, po čem nyní tvoje Duše prahne. Sounáležitost, empatii a prožívání s dalšími lidmi.
Víš, že to chybí ve tvém životě a občas hledáš i cestu sama k sobě, jak se mít ráda, jak se nenechat ovlivňovat jinými lidmi, jak sama sebe postavit na první místo. Tato strážná Andělka, Průvodkyně a Ochránkyně v jednom bude s tebou na každém kroku a bude ti každý den ukazovat cestu, kterou se máš vydat.

Láska 

je nejmocnější silou v celém vesmíru a pokud se ti ji nedostává tvá duše skomírá a nedaří se ti. Využij tohoto obrazu k naplnění své Duše tolik potřebnou silou Lásky.

Spojíš se se svojí Ochránkyní

Tvá Duše ví, jak to udělá. Spolu s obrazem ti pošlu psané Poselství, které je obsažené i v obraze. Svoji ochránkyni si budeš moci nosit stále sebou a každý den se budou ve tvém životě objevovat znamení, která tě povedou cestou Lásky.

Láska a Prosperita

Využij síly ochránkyně, průvodkyně a strážného anděla Lásky. Obraz plný energie spolu s Poselstvím, dokáže proměnit tvůj život tak, jak si neumíš ani představit. Spolu s obrazem Prosperity tvoří pár, který tě bude nejen provázet každý den, ale přinášet ti to, po čem v hloubi své duše toužíš.

POSELSTVÍ

Ke každému obrazu zasílám psané Poselství, které ti podrobněji ukáže, jak pro tebe obraz bude pracovat každý den. Je součástí celého procesu tvé proměny s tvým obrazem. Toto Poselství je zachycené i v obraze tajným písmem a je tedy velmi potřebné abys ho měla spolu s obrazem a mohla tak využít veškeré síly právě této Andělky, Ochránkyně a tvé Průvodkyně.

Tvé druhé já, je PROSPERITA

Co v tobě obraz probudí a uvede do rovnováhy:

Rozhodnost ○ Ocenění ○ Jistota ○ Jasno ○ Sebevědomí ○ Uzemnění ○ Správné kroky ○ Vědoucnost ○ Komunikaci ○ Zemi ○ Radost ○ Spokojenost ○ Uvolnění

Součástí dodávky je :

 • Obraz tištěný na pravém malířském plátně na dřeveném rámu 50x70 cm
 •  Poselství - text který vám odemkne sílu obrazu.

Cena: 2 850 

O obrazu - Tvé druhé já, je PROSPERITA

Energie ukrytá v tomto obrazu je přímo nadpozemská. Vzletná, lehká a inspirativní. Ta část, která je ubíjena tvojí každodenní činností. Díky této Andělce, Ochránkyně a tvé Přítelkyni se budeš mnohem lépe soustředit sama na sebe bez výčitek a bez negativního ohlasu tvého okolí.

Buď se správně rozhodovat

Tato Průvodkyně ti je nablízku, když se rozhoduješ, aby tvá rozhodnutí byla vždy správná a vedla k tomu, co chceš. Jako tvá Ochránkyně ti zabrání, abys dělala unáhlené kroky. Povede tě za ruku a dá ti vždy znamení, co je právě pro tebe a právě v tuto chvíli to nejlepší.

Co vidím když maluji, že ženám brání

Nerozhodnost, váhání a nejistota jestli se jim to, co chtějí podaří, jsou největšími překážkami.  Bojí se, že se jejich sny a přání nesplní a tak nic nechtějí, jen proto aby nebyly zklamané. Mají strach, že pokud si budou plnit to, co chtějí, bude to negativně ovlivňovat jejich nejbližší. Je to ta největší překážka, která jim brání a kvůli které jejich duše strádá. Jít si za svým, je pro spoustu žen spíše symbolem sobectví.  Je důležité najít správnou polohu se kterou právě energie tohoto obrazu pomůže.

Překonej vše s lehkostí 

Křídla této Andělky tě vždy ochrání před různým nebezpečím, kde by hrozilo, že se ti nebude dařit. Dokáže v tobě probudit sílu tak silného rozhodnutí, že se ti všechny překážky budou vyhýbat a pokud se přeci jen nějaká najde, tak ji s její pomocí hravě překonáš. 

Prosperita

je hybnou silou tvých přání. Tato Průvodkyně ti bude pomáhat v tom hmotném světě. Její energie způsobuje, že se objeví bohatství tam, kde ho nyní vůbec nevnímáš. Ukáže ti cestu, kudy se ubírat, aby se tvá finanční situace změnila k lepšímu. A navíc tě
povede cestou, která bude pro všechny tou nejlepší. Pomůže ti nacházet spojence tam, kde je ani nečekáš. 

Spoj se se svojí Ochránkyní

Tvá Duše ví, jak to udělá. Spolu s obrazem ti pošlu psané Poselství, které je obsažené i v obraze. Svoji ochránkyni si budeš moci nosit stále sebou a každý den se budou ve tvém životě objevovat znamení, která tě povedou cestou Prosperity.

Prosperita a Láska

Využij síly ochránkyně, průvodkyně a strážného anděla Prosperity. Obraz plný energie spolu s Poselstvím, dokáže proměnit tvůj život tak, jak si neumíš ani představit. Spolu s obrazem Lásky tvoří pár, který tě bude nejen provázet každý den, ale umožní ti mít to, po čem v hloubi své duše toužíš.

POSELSTVÍ

Ke každému obrazu zasílám psané Poselství, které ti podrobněji ukáže, jak pro tebe obraz bude pracovat každý den. Je součástí celého procesu tvé proměny s tvým obrazem. Toto Poselství je zachycené i v obraze tajným písmem a je tedy velmi potřebné abys ho měla spolu s obrazem a mohla tak využít veškeré síly právě této Andělky, Ochránkyně a tvé Průvodkyně.

Ozdravení Světa 

Co v tobě obraz probudí

Soulad ○ Harmonie ○ Zdraví ○ Štěstí ○ Rovnováha ○ Pravda ○ Umění ○ Svět ○ Krása ○ Sounáležitost ○ 

Součástí dodávky je :

 • Obraz tištěný na pravém malířském plátně na dřeveném rámu 50x60 cm
 •  Poselství - text který vám odemkne sílu obrazu.

Cena: 2 850 

Ozdravení Světa 

Žijeme ve světě, kde na nás působí všechny negativní věci, které se kolem nás dějí. Tento obraz jsem namalovala v době, kdy se šířil světem covid a způsoboval rozkol nejen v rodinách ale i v nás samotných. Bytosti mi poslali Poselství, které jsem vmalovala do tohoto obrazu a které je stále aktuální, protože špatná energie se šíří světem dál.

Zbaví tě špatné energie 

Energie tohoto obrazu uzdravuje a ozdravuje všechny buňky ve tvém těle a pomáhá tvojí duši očistit se od všech negativních vlivů. Navodí soulad a harmonii s tebou samotnou a celým vesmírem. Nemusíš věřit ani doufat. Poselství vmalované do tohoto obrazu je silné a každému kdo chce pomoci sobě i ostatním, tomu pomůže.

Zastav strádání své Duše 

Při malování vidím, jak trpí duše všech lidí pro které maluji. Není nutné ji stále zraňovat. Negacemi, ošklivostmi, nepravdami, které se kolem nás šíří. Všechny duše trpí a jsou zmatené a neví, co se děje. Tvoje duše potřebuje načerpat sílu, která je obsažená v tomto obraze. Potřebuje se umět orientovat v tom, co je pravda a co lež.  

Připoj se k ozdravení světa 

jsi součástí tohoto světa. Propojení se vším se týká i tebe. Nikdo nejsme nikdy sám a všichni jsme propojení se vším a a každým kolem nás. Obraz bude nejen tobě přinášet tolik potřebnou sílu čisté energie, ale i ostatním lidem na kterých ti záleží. Připoj se k zázrakům, které se mohou dít každý den ve tvém životě i v životě tvých blízkých.POSELSTVÍ

Ke každému obrazu zasílám psané Poselství, které ti podrobněji ukáže, jak pro tebe obraz bude pracovat každý den. Je součástí celého procesu tvé proměny s tvým obrazem. Toto Poselství je zachycené i v obraze tajným písmem a je tedy velmi potřebné abys ho měla spolu s obrazem Ozdravení.

Sebehodnota

Co v tobě obraz probudí

Uznání ○ Laskavost ○ Ocenění ○ Péče ○ Důvěra ○ Vlídnost

Součástí dodávky je :

 • Obraz tištěný na pravém malířském plátně na dřeveném rámu 50x60 cm
 •  Poselství - text který vám odemkne sílu obrazu.

Cena: 2 850 

Tvé druhé já je sebehodnota

Obraz - Tvé druhé Já Sebehodnota

Energie tohoto obrazu tě doslova povede cestou sebeuznání, objevení tvého vnitřního moudra. Pomůže ti přijmout sebe s láskou. Pomůže ti s laskavostí více o sebe pečovat. Přinese ti více důvěry v život a přiblíží tě tvým snům.

Budeš více důvěřovat sobě

Vytvoří pro tebe podporu častěji se zastavíš a zeptáš se sebe. Je to, co dělám to, co skutečně chci?

Pomůže ti být sobě tou nejlepší přítelkyní, dovolit si být upřímná sama k sobě. Zanecháš minulých přesvědčení o tom, jak jsi nemohla zažít to, co jsi si přála. Teď si to pro sebe dovolíš. Energie obrazu ti pomůže najít tu nejlepší cestu pro tebe. Dovolíš si být k sobě laskavější a začneš si všímat jiných, zajímavějších možností pro sebe sama.

V obrazech duše pro vás to vidím

Nevšimnete si, že jste zapomněli na sebe. Srovnáváte se s ostatními a myslíte si, že pro vás není místo pro krásu, štěstí, nebo úspěch. Říkáte si: "Na to já nemám." Věříte všemu okolo a jste v zapřažení, zkoušíte, ale nic nepřichází. Nakonec přijde vyčerpání nebo nepříjemnosti, které vás zastaví. Možná máte chuť se někam schovat před vším, co se děje. Když si myslíte, že za nic nestojíte, že nikdo neuznává vaše úsilí.
S ochránkyní Sebehodnoty si začnete více všímat, zapomenete na problémy a radujete se ze sebe, ze života.

Uvolníš se a začneš důvěřovat životu

Uvolníš se a začneš důvěřovat životu. Síla tohoto obrazu přinese do tvého života vlídnost, důvěru a pochopení pro sebe a své potřeby. Všimneš si, že můžeš sama sobě říkat hezké věci. Zažiješ více blízkosti s ostatními lidmi. Dovolíš si být uvolněná a objevovat nové věci. Síla tohoto obrazu tě podpoří a uvědomíš si, že mnoho umíš a můžeš zažívat, co si přeješ. Ta síla tě povede k tvým schopnostem,Podpoří tě. Už nebudeš potřebovat rady, jak správně žít, objevíš vedení v sobě.

Sebehodnota

Uznání sebe sama, své vnitřní moudrosti a průvodce je obrovskou silou. Je to vděčnost životu a laskavost k sobě. Ta síla se od tebe odrazí do okolí, zkreslení mizí. Máš svoji sílu a stojí za to se začít oceňovat. Každý den si budeš připomínat, že život má smysl, který mu dáváš ty sama. Budeš méně očekávat uznání od svého okolí a více si budeš vážit vlastní síly a odměníš tím sebe sama. Využij síly obrazu k pevnější důvěře v sebe, k odvaze prožít život, který za to stojí.
Síla obrazu je tu pro tebe.

Budeš o sebe pečovat s láskou

Tvá Duše ví, jak to udělá. Spolu s obrazem ti pošlu psané Poselství, které je obsažené i v obraze. Sílu obrazu budeš moci nosit stále sebou a každý den se budou ve tvém životě objevovat znamení, která tě povedou k objevení ocenění sebe sama, ocenění života.

Sebehodnota - Partnerství - Síla

Využij ochránkyni Síly, průvodkyni Sebehodnoty a sílu Partnerství. Obrazy plné energie spolu s poselstvím dokáží proměnit tvůj život tak, jak si neumíš ani představit. Každý den tě budou provázet. Každý den si začneš všímat hezkých věcí, dovolíš si to, po čem v hloubi srdce toužíš a budeš si umět o to říct.

POSELSTVÍ

Ke každému obrazu zasílám psané Poselství, které ti podrobněji ukáže, jak pro tebe obraz bude pracovat každý den. Je součástí celého procesu tvé proměny s tvým obrazem. Toto Poselství je zachycené i v obraze tajným písmem a je tedy velmi potřebné abys ho měla spolu s obrazem Ozdravení.

Partnerství

Co v tobě obraz probudí

Partnerství ○ Štěstí ○ Vzájemnost ○ Porozumění ○ Láska ○ Upřímnost

Součástí dodávky je :

 • Obraz tištěný na pravém malířském plátně na dřeveném rámu 50x60 cm
 •  Poselství - text který vám odemkne sílu obrazu.

Cena: 2 850 

Tvé druhé já je paRtnerství

Obraz - Tvé druhé Já Partnerství

Energie tohoto obrazu tě doslova povede cestou štěstí v partnerství. Ten krásný pocit, kdy jste potkali jeden druhého, a to, co jste cítili a co se vám na druhém líbilo, nevymizí. Pomůže ti uvědomit si, že pokud oba chcete, neexistuje síla, která by vám tohle mohla vzít, pokud jí to vy sami nedovolíte.

Jste si navzájem oporou a podporou

Síla obrazu Partnerství vytvoří pro tebe podporu více tady být, chápat, co ti partner říká. Nezapomeneš na sebe, na své potřeby, a dovolíš si o nich mluvit s upřímnou laskavostí. Pomůže ti vidět, že láska a milování jsou v partnerství na prvním místě před jakoukoli situací, před každou další myšlenkou a představou. Povede tě k větší vděčnosti za to, co s druhým prožíváš, a více oceníš i drobnosti. Dovolí ti chránit své štěstí s plnou silou a umět dát sobě i druhému svobodu v partnerství.

V obrazech duše na téma partnerství to vidím

Chcete udělat vše pro druhého člověka a nenápadně se mu přizpůsobujete. Sebe odkládáte na později. Přestáváte vnímat své schopnosti, a po čase to začne skřípat. Největší nesnáze přijdou, když se rozhodnete měnit druhého člověka a myslíte si, že vás udělá šťastnou, až se změní. Ve vztahu je na prvním místě vztah k sobě samému. Jaký máte postoj k sobě, co sobě říkáte, s jakou laskavostí se sebou zacházíte, to dáte i druhému. A k tomu je také věčné téma, že ten druhý mne udělá šťastnou. Přijde touha a potřeba být milována. To je omyl. Vy jste milující, vy se otevřete s druhým člověkem.

Vzájemnost a partnerství

Budeš milovat sebe a partnerství. Tvé druhé Já: Partnerství tě povede cestou milující bytosti. Tak jsi přišla na svět, jako nádherná milující bytost, vše na sobě i všechny jsi milovala a miluješ. Stále to v sobě máš, nikam to nezmizelo – radost, upřímnost, laskavost. Síla obrazu ti pomůže nechat být všechny představy o tom, jak má správně partnerství vypadat. Povede tě cestou vytvoření si hezkého partnerství s vděčností a trpělivostí, radostí a oceněním z každého pokroku. Tvé druhé Já: Partnerství tě povede k opuštění a odpouštění nepodstatných věcí a vždy se zaměříš na lásku s upřímností. Ta síla tě povede k přijetí druhého člověka takového, jaký je, a naslouchání mu se zájmem o jeho i své potřeby. Povede tě k vytváření společných přání, vzájemnosti a spokojenosti.

S upřímností

Na vztahu s druhým člověkem nejlépe poznáš, jak přistupuješ k sobě samému. Síla obrazu ti pomůže jít cestou upřímné lásky k sobě i druhým bez očekávání. Podpoří tě a budeš více sexy, budeš si více hrát. Přestaneš tolik přemýšlet, jak změnit vztah, a začneš se zajímat o sebe, co ti dělá dobře, a dovolíš si to. O to více obohatíš i druhé s láskou. Využij sílu obrazu k většímu porozumění sobě i druhému člověku, porozumění dobré vůle a nejvyšší hodnotě v partnerství.

Budeš skvělou sexy partnerkou

Tvá duše ví, jak na to. Spolu s obrazem ti pošlu psané poselství, které je obsaženo i v obraze. Sílu obrazu budeš moci nosit stále sebou, a každý den se budou ve tvém životě objevovat znamení, která tě povedou k zažívání hezkého partnerství.

Sebehodnota - Partnerství - Síla

Využij ochránkyně Síly, průvodkyně Sebehodnoty a sílu Partnerství. Obrazy plné energie spolu s Poselstvím, dokáží proměnit tvůj život tak, jak si neumíš ani představit. Každý den tě budou provázet nejen provázet. Každý den si začneš všímat hezkých věcí, dovolíš si to, po čem v hloubi srdce toužíš a budeš si umět o to říct. 

POSELSTVÍ

Ke každému obrazu zasílám psané Poselství, které ti podrobněji ukáže, jak pro tebe obraz bude pracovat každý den. Je součástí celého procesu tvé proměny s tvým obrazem. Toto Poselství je zachycené i v obraze tajným písmem a je tedy velmi potřebné abys ho měla spolu s obrazem Ozdravení.

Síla

Co v tobě obraz probudí

Skutečná síla ○ Odvaha ○ Radost ○ Skrytý dar ○ Znamení ○ Zaměření

Součástí dodávky je :

 • Obraz tištěný na pravém malířském plátně na dřeveném rámu 50x60 cm
 •  Poselství - text který vám odemkne sílu obrazu.

Cena: 2 850 

Tvoje druhé já je Síla

Tvoje druhé Já Síla

Energie ukrytá v tomto obraze proniká do samého jádra tvé bytosti. Zemská, temperamentní, vzájemná, proudící skrze tebe. Je silou, která často není využita plně kvůli zbytečným úvahám a představám - nevíš, na co se soustředit, co si přát, nebo raději nic nechtít? Díky síle tohoto obrazu se naučíš více naslouchat svému nitru. Dáš do toho, co děláš své já. Energie ti pomůže vyjasnit si, co je tvé, co si přeješ prožívat. Pomůže ti zaměřit se na to, co skutečně chceš. Budeš tvořit ze své vlastní síly, která je nekonečná. 

Můžeš si přát

Energie tohoto obrazu je vždy připravena ti pomoci. Je stále tu, abys více naslouchala své moudrosti. Tvé srdce dobře ví, co bys ráda prožívala. Od drobností až po své největší sny, které se mohou zdát nesplnitelné. Občas se bojíš přát si. Už mnohokrát to nevyšlo tak, jak sis představovala. Obraz ti pomůže objevit svoji sílu ve svých přáních. Raduješ se jen při představě toho, co chceš zažít. Můžeš si přát. Vždy dostaneš sílu jít za svým snem. Síla tohoto obrazu tě povede za ruku. Celým srdcem se budeš soustředit na svoji sílu. 

Co vidím když maluji, v čem si bráníme

Tvá síla čeká, až si jí všimneš. Bohužel není vidět a nejde ji uchopit, a tak se na ni zapomíná. Časté hledání a přemýšlení vám ji vezme. Často ženy upadají do nejistoty a pochybností o sobě samých. Pochybují o sobě, místo aby pochybovaly o svých myšlenkách. Tvá síla spočívá v tobě, v tom, kým jsi a co sis přinesla na tento svět. Teď si dovolíš zastavit se a podívat se hlouběji. Tvá síla je vždy s tebou, nikdy tě neopustí. Nic není blíže než tvoje síla. Bohužel nevěříme a ani nevíme, co je pro nás možné, dokud nám to někdo neukáže. Pak nevíme, co dál. Často ženy svoji sílu skrývají, protože to vypadá divně v tomto světě, nebo se bojí, že jim ji někdo vezme. Naučily jsme se tolik nesmyslných věcí, které nejsou pravdivé. Je důležité se o sobě dozvědět více, podpořit sebe a objevit svou sílu. A právě síla tohoto obrazu vám v tom pomůže. 

Necháš se svojí silou vést

Síla tohoto obrazu se odráží v tobě. Probouzí v tobě spícího obra. Budeš si více všímat svého vnitřního vedení, intuice. Budeš vědět, že vše se děje pro tebe. Zaměříš se více na své talenty a s radostí se necháš svou silou vést. Každá překážka se stane pro tebe výzvou vidět dál. Máš sílu měnit svůj svět na "krásný". S pomocí ochránkyně síly se více v životě rozhlédneš, najdeš, co je tady pro tebe, a zaměříš se tím směrem. Ponoříš se do své síly a zjistíš, že nechat se vést je snazší.

Pojď si hrát

Tvá síla je stále s tebou, čeká, až si jí všimneš, čeká, až pro tebe vytvoří to, po čem v skrytu toužíš. Na tu sílu se můžeš vždy spolehnout. Je živá a tvoří vše, co je. Ta síla nemá hranice a nelze ji uchopit. Nech se touto silou vést, hraj si. Objeví se všude tam, kde jsi, a přivede ti do cesty lidi, které potřebuješ. Tato síla tě zná lépe, než si myslíš. Kam se zaměřuješ, tam roste. Tvá síla je v zaměření. Vše se zorganizuje tak, aby ti vyhovělo. Je v ní vše obsaženo - tvé schopnosti, talenty. Energie tohoto obrazu ti připomene tvou sílu všude, kde si přeješ změnu ke svému dobru způsobem, který nečekáš ani nevymyslíš.

Objevíš svoji sílu zaměřením na to, co si přeješ

Tvá duše ví, jak na to. Spolu s obrazem ti pošlu psané Poselství, které je v něm obsažené. Sílu obrazu budeš moci nosit stále sebou a každý den se budou ve tvém životě objevovat znamení, která tě povedou k probuzení tvé síly.

Sebehodnota - Partnerství - Tvoje Síla

Využij ochránkyně Síly, průvodkyně Sebehodnoty a sílu Partnerství. Obrazy plné energie spolu s Poselstvím, dokáží proměnit tvůj život tak, jak si neumíš ani představit. Každý den tě budou provázet. Každý den si začneš všímat hezkých věcí, dovolíš si to, po čem v hloubi srdce toužíš a budeš si umět o to říct.

POSELSTVÍ

Ke každému obrazu zasílám psané Poselství, které ti podrobněji ukáže, jak pro tebe obraz bude pracovat každý den. Je součástí celého procesu tvé proměny s tvým obrazem. Toto Poselství je zachycené i v obraze tajným písmem a je tedy velmi potřebné abys ho měla spolu s obrazem Ozdravení.

"

Od Romany mám již několik obrazů a jsem za všechny moc vděčná. S jejich pomocí se dějí v mém životě změny, které jsou pozitivní pro mne i celou moji rodinu. V mé čekárně visí již dlouho obraz Ozdravení, který má velmi silný účinek na všechny mé pacienty. 


Mudr. Monika Kratochvílová

/ Alternativní lékařka

"

Obrazy s jejich Poselstvím jsou nabité něčím, co se jen těžko popisuje. Činí zázraky, pomáhají v rozhodnutích, dělají něco, co neumím sdělit. Mně pomáhají! Mám svůj vlastní obraz Duše a teď s ním i Lásku a Prosperitu. Od první chvíle se začaly dít věci nad kterými jen žasnu. 


Radana Bokvula 

/ Kosmetické služby

"

Uviděla jsem obrazy a řekla si, že to není pro mě. Nedaly mi ale spát a tak už je mém oba dva doma. Lásku i Prosperitu. Hned první týden se vyjasnilo v mém vztahu. V dalším měsíci jsem postoupila v práci na další pozici. Jestli tohle nejsou zázraky, tak pak nevím co. Děkuju!  


Simona Landová  

/ Manažer specialista RDB 

Malířka Vašich Duší 

 Energie obrazů spolu s Poselstvím umí zázraky. Získejte pro sebe tyto zázraky! Nemusíte tomu věřit ani nic dělat. Obrazy pracují pro vás. 
Vím to, vím, co se mi zjevuje při malování obrazů pro vás. 
Netuším proč se to děje právě mně, ale vím, že obrazy patří vám.