Seminář/Relax/Malování

Objevte své skryté talenty

s profesionální malířkou

Litomyšl  14.9.2024 Zbývá 19 míst

V každém z vás se ukrývají zatím netušené schopnosti a talenty. Přijďte na seminář malování a já vám z vašeho obrázku odkryji ty vaše! Využijte toho, co je ve vás ukryté.

Co vás čeká

" Celý den byl nabitý úžasnou energií. Nikdy bych nevěřila, že někdo dokáže přečíst z mého malování, co je ve mně. Až mě mrazilo, když mi to malířka Romana ,,četla" z mého obrázku. 100% toho, co říkala se plní. Děkuji!" Marcela

1

Malířka vám ukáže, jaké talenty a schopnosti se ve vás ukrývají

2

Dozvíte se, jak tyto nové schopnosti použít ve svůj prospěch

3

Odnesete si svůj vlastní obraz, který začne vaši novou éru

Ukážu vám co ve vás je

Je jedno, že nevíte, co ve vás je ukryté, já to objevím a řeknu vám to. Nevadí, že neumíte malovat, dokážu přečíst vaše schopnosti i z pouhé tečky.

Přihláška na seminář

Objevte své skryté talenty a schopnosti

informace o semináři

  • Seminářem vás povede profesionální malířka lidských Duší
  • Dostanete víc než jen náhled do vaší Duše
  • Zjistíte o sobě, co ještě ani netušíte
  • Odnesete si svůj vlastní obraz

TermínY 2024

Litomyšl 14.9. 2024
(Zbývá 19 míst)
Kde: Coworking Kočárovna, Jiráskova 133, Litomyšl

Kdy: 14.9. 2024. od 11 do 16 hod. 
Cena: 1 700 

Kurzy se obvykle rychle zaplní, počet míst je omezený!

Po semináři se v mém životě se začaly posouvat hranice toho, co je všechno možné. Děkuji. Bez ukázání, co ve mně je, by se to nestalo. Kateřina

Přihláška

Rezervujte ihned! Seminář se rychle plní

Objednávka

Produkty
Množství
Cena
Seminář malování - 14.9. 2024 Litomyšl
-
+
1 700 

Kontaktní informace

Přehled objednávky

Produkt
Cena celkem
Seminář malování - 14.9. 2024 Litomyšl × 1
1 700 
Mezisoučet1 700 
Cena celkem1 700 

Zabezpečená platba

Vaše osobní informace budou použity ke zpracování objednávky. Odesláním objednávky souhlasíte s podmínkami ochrana osobních údajů.

* 100% Zabezpečená platba *

"

Nevěděla jsem kudy kam. bavila mě spousta věcí, ale co je to pravé, jsem jen tápala. Na semináři jsem si namalovala obraz. Doteď nechápu, jak je to možné, ale to co mi malířka řekla se do puntíku shodovalo s tím, jak jsem to silně vnímala vždy já. Jen jsem si netroufala tomu uvěřit. Můj přítel kroutí hlavou, kde jsem vzala odvahu na to, co jsem pak udělala. Já vím, kde jsem jí vzala. Z mého vlastního obrazu ve kterém tak skvěle četla Romanka :) 


Monika Alemová

"

Byla jsem překvapena když jsem na seminář dorazila. Malířka nás nebude učit malovat? Nedávalo mi to smysl. Pak jsme se ale pustily všechny do malování a vše se začalo skládat. Malovaly jsme a hodně jsme malovaly, ale k tomu jsme dostaly mnohem více. Výklad toho, co v každé z nás je. Právě z našich namalovaných obrazů. Na začátku semináře jsem byla trošku naštvaná, kam jsem to vlezla. Na konci semináře nadšená, že jsem tady byla. Vím, co ve mně je! 


Lucie Králová 

"

Těšila jsem se několik měsíců. Tak dlouho jsem čekala na termín semináře. Malířku Romanu sleduji několik let a její díla jsou nádherná. Chtěla jsem aby mi z mého obrazu přečetla, co je ve mně ukryté. Doslova jsem nemohla popadnout ani dech, když to četla. Dostala jsem ale ještě něco navíc, co jsem nečekala. A troufám si tvrdit že ani ostatní ženy to nečekaly. Odnesly jsme si všechny obrovskou dávku odvahy ukázat to co v nás je. 


Kateřina Vohralíková

Malířka a lektorka

Nevěříte, že máte skryté schopnosti? Přijďte na seminář malování a já vám je ukážu!