RosaART®

obraz vaší duše

Poselství v obraze 

Vaše Duše k vám
 promlouvá    

Vaše Duše ví, co chce. Zbavit se temných věcí a získat to, co potřebuje. Nechte si namalovat svůj obraz Duše.

Vaše Duše ví, co chce. Zbavit se temných věcí a získat to, co chce. 

Přemaluji temné věci

Každý člověk má nějaké trápení, životní krachy a problémy. Vše během malování čistím a zbavuji Duši těchto temných věcÍ.

Předám Vám Poselství 

Pro každého je v obraze zakreslené Poselství tajným písmem, které vám předám. Společně s obrazem tvoří celek, který způsobí, že se vám začne vše dařit.

Objevím vaše pravé já 

To je dnes ukryté a já ho pro vás v obraze namaluji. Energie vašeho Já probudí vše krásné, co do vašeho života patří. Lásku, radost, úspěch a štěstí.

Malířka Romana Rosa si vás umí ,,přečíst" a říci vám, kam máte zaměřit pozornost, kde se ukrývá vaše síla.
Pro někoho se to může zdát neuchopitelné, ale k Romaně Rose, mluví Bytosti a do obrazů posílají pro majitele Poselství. Tyto obrazy, které maluje jsou plné čisté energie jejich majitelů a dokáží pohnout obrovskou silou s jejich životem. 

Zbavte se těžkostí a využijte čistou energii vaší Duše

Příběhy obrazů

"

Moc jsem si přála mít od Romany Rosy osobní obraz duše a byla jsem opravdu zvědavá, jak ten můj bude vypadat. Věděla jsem jenom to, že chci, aby byl energeticky opravdu silný, mocný, kouzelný, léčivý, harmonizující a barevný. Nevím, jak to Romana dokázala, ale předčila veškerá má očekávání. Když tento nádherný zářivý obraz přišel, byla jsem opravdu překvapená, jak moc souzní se mnou a s tím, co mě přitahuje. Energie obrazu mi dává pocit, že jsem nezastavitelná, nepřemožitelná, mocná a bez hranic, ať už se jedná o jakoukoliv výzvu. Jeho hodnota je pro mě nevyčíslitelná. 


Lenka Polachová 

"

Byli jsme oba zvědaví a hrozně natěšení, obraz jsme chtěli rozbalit společně. Jakmile jsem uviděla první barvičky a tóny, začala jsem skákat hodně vysoko, taková byla moje radost a štěstí z obdarování.  
Ta dvojice na obrazu je božská. Vnímáme tu positivní energii, která je kolem nás. Jen my DVA. Nádherná paleta barev podporující v nás jen to dobré, pocity, že vše zvládneme a náš velký sen, mít miminko společně se nám splní...
Je zde pocit ochrany. Máme velkou radost, obraz visí nad naší postelí v ložnici.


Petra a Jaroslav Dubovi 

"

Obraz mě naprosto uchvátil a rozsvítil nejen mě, ale celou místnost. Dcery říkají, že je vidět, že jsou po mně, protože v nich obraz vyvolává nadšení a jedna dcera to dokonce pojmenovala, že to jsou až návaly slasti, což mohu potvrdit. Okamžitě z něj vyčetla Poselství které mi spolu s obrazem bylo posláno. Neustále se kochám a jsem šťastná.  Umístila jsem ho v obývacím pokoji propojeném s kuchyní, tedy do srdce domu). Přináší radost všem, nejen mně a opravdu musím říct a opět si toho všimli všichni... úplně pozitivně a okamžitě změnil energii v prostoru. Nadšení a slast stále přetrvává. 


.... 

Jen ten kdo se odváží odhalit TAJEMSTVÍ své DUŠE, zjistí kým opravdu je a co vše dokáže.
Romana Rosa, 
Malířka Vaší Duše

Získejte obraz vaší duše

Osobní obraz duše

Ve vašem životě jsou věci, které vás omezují a ani je nevidíte. V obrazech vaší Duše již tyto věci nejsou. Jste jich zbaveni. Jsou přemalovány. Vy pak můžete na sebe nechat působit čistou energii vaší vlastní Duše a nechat se vést Poselstvím. Pak se začnou dít věci, které si v hloubi svého duše a srdce přejete. 

Děkuji za překrásný obraz, který předčil vše, co jsem si dokázala představit. To, co je namalované v obraze i napsáno v Poselství k obrazu je pravda. Naprosto ve všem. Tyto věci mne provází už léta a já se trápila, jak si mám vybrat a jak vše skloubit. Romaně Rose se to podařilo. Dokonale vše propojila a vnesla lehkost a hravost. Energie mojí Duše mi nyní pomáhá každý den jít za svým snem. 
Zdeňka Zivčáková - Wisdom aging 

Rodinný obraz duše

Jste propojeni. V rodině, ve vztazích ve společném životě. Je jedno jestli si necháte namalovat obraz celé rodiny nebo jen svůj. Rodina je základem vašeho bytí a vaše Duše chce, aby se všem v rodině dařilo, vzkvétali a rostli. Aby byli šťastní.
Podpořte své rodiny energií vaší Duše. 

,,Obraz mě naprosto uchvátil a rozsvítil nejen mě, ale celou místnost. Dcery říkají, že je vidět, že jsou po mně, protože v nich obraz vyvolává nadšení a jedna dcera to dokonce pojmenovala, že to jsou až návaly slasti, což mohu potvrdit. Okamžitě z něj vyčetla Poselství, které mi spolu s obrazem bylo posláno. Umístila jsem ho v obývacím pokoji propojeném s kuchyní, tedy do srdce domu. Přináší radost všem, nejen mně a opravdu musím říct, že úplně pozitivně a okamžitě změnil energii v prostoru."

Firemní obraz duše

Největší částí vašeho podnikání, vaší rostoucí firmy je vaše energie. Přitahuje vás se rozvíjet, zlepšovat v tom co děláte, zjišťovat kam až můžete jít. Chcete rozvíjet nejen své schopnosti, ale i schopnosti vašich zaměstnanců a nechat jim pocítit tu vaší vnitřní energii. Tu sílu, která dokáže skály lámat. Obraz Duše podpoří vše, co si pro firmu přejete. 

Obraz jsem dostala jako dárek 
,,Vždy jsem chtěla mít sama sebe v zádech, tak jak mají mě, mé klientky :) Vnímat tu energii o které mluví, že se mě čiší. Obraz mi visí v zádech. Dnes a denně vnímám, jak mi pomáhá moje vlastní energie. Děkuji.“

Zdeňka Čermáková Life&Byznys Coach centrumzmen.cz 

Pojďme si o tom promluvit, namaluji obraz vaší duše

Klikněte na tlačítko a napište mi vaše kontaktní informace, zavolám vám a domluvíme se! 

Těším se Romana

"

Stejně, jako se Romana Rosa pustila do malování obrazů pro nás s láskou, tak i my jsme se s láskou vyfotili s obrazy od ní. Energie obrazů nám pomáhá v každodenním životě žít se správnými hodnotami - pokorou, láskou a otevřenou náručí. Jsme moc rádi, že jsme Romanu Rosu poznali a můžeme tak být součástí její tvorby. 


Rodina Kohoutkova

"

Děkuji za namalování obrazu mé duše. Moc jsem se na něj těšila a když jsem ho rozbalila, začala jsem se usmívat. Přesně takhle lehce, krásně, a přirozeně se cítím v přírodě, když sbírám bylinky nebo na své zahradě, kde kromě bylinek pěstuji zeleninu a ovoce. Po dlouhé době jsem se rozhodla dát v práci výpověď a věnovat se tomu, co mě naplňuje. 


Romana Lochmanová

Homeopatické poradenství 

"

Obraz se mnou neustále rezonuje a posílá mi spoustu čisté pozitivní energie. Mám ho vyfocený i v mobilu a někdy během dne se díky němu nabíjím. Je pro mě inspirací a přesvědčením toho, že to co dělám a to kam se chci v životě posunout, jde správným směrem. Jsem rád, že jsem se rozhodl si ho nechat nakreslit. Nikdy toho nebudu litovat. 


Radim Lex 

Podnikatel

Vaše Poselství  

Kam až moje paměť sahá, vždy jsem malovala. Před desítkami let jsem zjistila, že umím vidět v obrazech ostatních lidí jejich schopnosti a talenty.  
Umím to ,,přečíst" a říci lidem, kam mají zaměřit svoji pozornost, kde se ukrývá jejich síla. Tento objev vedl k tomu, že jsem začala malovat obrazy Duše. Pro někoho se to může zdát neuchopitelné, ale já vím, že ke mně mluví Bytosti a do mých obrazů posílají pro majitele obrazů Poselství. Tyto obrazy, které maluji jsou plné čisté energie jejich majitelů a dokáží pohnout obrovskou silou s jejich životy. Energie takového obrazu má neuvěřitelné účinky. 


Namalovala jsem pro své klienty ...

Namaluji i vám poselství vaší duše 

Vaše Duše ví, co chce. Zbavíte se temných věcí a získáte to, co potřebuje. Nechte si namalovat svůj obraz Duše.

© RosaART™romana@rosaart.czObchodní podmínky | telefon:+420 775 211 355