Vaše osobní výkladové karty INTUICE

intuice

Získejte dnes akční slevu 25%!
Úžasný lék na duši. Vstoupíte do jiné dimenze. Posílíte své skryté schopnosti. 

30 luxusních výkladových karet. 

00
Days
:
 
01
Hours
:
 
01
Minutes
:
 
00
Seconds

You missed out!

Lehce vás povedou složitostmi života. Pusťte starosti z hlavy

Zbavte se svých přežitých přesvědčení. Zlepšete komunikaci se svojí intuicí. S výkladovými kartani INTUICE budete vždy na správné cestě. Povedou vás tam, kde chcete být.

S kartami INTUICE

Ušetříte spoustu času

Na nic už nemáte čas? Kde ho vzít, jak nafouknout den, abyste mohli dělat svoji profesi, být s rodinou, věnovat se svým koníčkům a kdy odpočíváte? Díky kartám a čtení textů nahlas se váš čas uspořádá s tím, jak objevíte, co je potřeba řešit a co ne. Získáte větší nadhled a poradíte si.

Hledáte, jak si poradit s časem teď hned? Pomůžu vám s tím. Přestanete žít pod tlakem a uvolníte se. Doporučuji vám konzultaci 1h ke kartám.

Vyděláte více peněz

Co potřebujete k tématu, kde vezmu více peněz? Lepší nápad? Inspiraci? Často se díváte k odborníkům, jak to udělat? Zkoušíte dát na jejich rady? Podívejte se do karet, vyložte si karty a přečtěte si text. Jste originální. Vaše odpověď je ve vás. Karty a texty vás navedou, jak odpověď získat.

Pohled na krásné obrazy karet mě úžasně uklidňuje. Mám teď mnohem častěji dobrou náladu.

Marie 

Manažerka

Budete se cítit lépe

Nevíte si rady se svými nepříjemnými pocity? Jak se jich zbavit? Máte fyzické bolesti, berou vám váš čas a připadáte si, že jste na všechno sama, sám? Obrázky karet vám dodají energii. Získáte větší nadhled a řešení, které nosíte v sobě.

K tomuto tématu si objednejte i konzultaci 1h.

Zlepší se své vztahy

Partner už vám neříká, že vás má rád? Nebo se trápíte pocitem, že vás lidé přehlíží? Jak to změnit, co udělat? Vyložte si každý den kartu pro sebe. Každý obrázek vám dodá energii. Za každým textem začnete objevovat, jak být přitažlivější pro partnera, pro lidi. Odkud se bere láska a kde ten pocit objevit. Jak se zase cítit milovaný. Odpověď je ve vás a karty vám ji pomohou objevit

Spojte se se svou INTUICÍ Pojďte mít štěstí...

 Balíček karet INTUICE obsahuje 30 speciálně vybraných obrazů.

 • Začněte více vydělávat
 • Získejte zpět zdraví, sílu, přitažlivost
 • Zbavte se starostí a depresí
 • Objevte cestu k lepším vztahům
 • Uvidíte nečekaně nové možnosti
 • Zbavte se nejistoty a obav.

Vytáhněte si každý den 1 kartu

Tahle chvíle, je jen pro vás. Odpočiňte si a načerpejte novou energii z léčivých obrázků. Nechte je na sebe působit. Hledáte ven cestu ze závislostí, vnímáte, že by to v životě něco chtělo a nevíte, co to je?

Chcete se zbavit toho věčného kolečka, že něco nefunguje jak má? Máte zdravotní potíže a hledáte úlevu? Tady porozumíte více sobě samým, své přirozenosti.

Už jste probuzení. Jste vaše přirozenost. Nemůžete být oddělení. Jen dáváte více pozornost vyprávění o životě v sobě, než samotnému prožívání. Nechte se vést intuicí. Čeká tiše, že si všimnete. Jsou to vaše přirozené dary. Naslouchejte jí.

Splňte si své sny

Ukážu vám jak se ke svým snům jinak dostat. Odkud se berou a proč jsou tady, co vám říkají. Vše najdete v obrazech na vašich kartách. 
V obraze je způsob, ten princip, kterým vy objevujete. Proto každý jeden obraz je úplně jiný.

Renátka toužila získat svůj projekt. Byla v soutěži o evropský projekt v programování IT. V Renátce jsem objevila při malování genialitu a řekla jí o jejích talentech. Projekt získala a navíc tam objevila jinou životní cestu, která s ní více rezonuje.
Z těchto obrazů jsou vytvořeny karty. Najdete si v nich svoje téma. Poselství, které přímo vám přišlo, přímo vám něco říká.

Zdeněk 15 let neměl partnerku a přišel s tím, že by rád k sobě někoho měl. Měli jsme 3 rozhovory a během tvorby obrazu měl partnerku doma i nastěhovanou. V obraze objevil místo v lese, které dobře zná, kde se přihodily události a objevily se v obraze. Nevěděla jsem to. V obraze to místo je namalované.
Málo víme o příčinách koho potkáváme a proč se děje tak, jak se děje.

Díky kartám se vrátíš k sobě, ke svému přirozenosti, k naslouchání intuice. Ten jemný hlas srdce, který se ztrácí mezi myšlením. Obrázky rezonují s tvým nitrem. Vždy ti odpoví na otázku. Stačí začít si naslouchat.

Karty s obrazy jsou vaše osobní navigace.
Povedou vás všemi úskalími života


Intuice - všechno co potřebujete

Objednejte si výhodně dnes AKCE -25%

03
Days
:
 
01
Hours
:
 
01
Minutes
:
 
01
Seconds

Výhodně v letní AKCI

 

Právě teď! 1 990 Kč   1 500 Kč

Karty jsou nádherné obrazy

Jak se pohnout z místa, co dál? Jak se správně rozhodnout? Jak začít více vydělávat? Děláte si starosti s nepříjemnými pocity? Bojíte se, že se s vámi něco není v pořádku? Začněte s výkladovými kartami a sledujte jak se všechno začne měnit!

30 osobních výkladových karet intuice - Třicet léčivých obrazů vložených do výkladových karet vás zbaví starostí, strachu a špatných emocí zevnitř.

Nabijí vás energií. Každý obrázek promlouvá k vašemu nitru. Vytáhněte si každé ráno kartu pro sebe.

Nastartujete svůj den s lepší náladou. Vaše nitro je plné lásky. Brzy uvidíte, jak se váš život posunuje k tomu, kde se vám daří nejlépe.

Jiná dimenze

Přidejte si moji knížku Jiná dimenze s bonusovou slevou 50% k objednávce!

Využijte dnes AKCI - 25%! Získejte výhodně
1 990 Kč 1 500 Kč

Objednávka

Produkty
Množství
Cena
Zástupný symbol
1
INTUICE Osobní výkladové karty
-
+
1 990 

Kontaktní informace

Doprava

Přehled objednávky

Produkt
Cena celkem
INTUICE Osobní výkladové karty × 1
1 990 
Mezisoučet1 990 
Doprava Zdarma
Cena celkem1 990 

Zabezpečená platba

Vaše osobní informace budou použity ke zpracování objednávky. Odesláním objednávky souhlasíte s podmínkami ochrana osobních údajů.

* 100% Zabezpečená platba *

Objednávka

Produkty
Množství
Cena
Zástupný symbol
1
INTUICE Osobní výkladové karty
-
+
1 990 

Kontaktní informace

Doprava

Přehled objednávky

Produkt
Cena celkem
INTUICE Osobní výkladové karty × 1
1 990 
Mezisoučet1 990 
Doprava Zdarma
Cena celkem1 990 

Zabezpečená platba

Vaše osobní informace budou použity ke zpracování objednávky. Odesláním objednávky souhlasíte s podmínkami ochrana osobních údajů.

* 100% Zabezpečená platba *

Co říkají moji zákazníci

"

Když se člověk cítí omezený a je sám, má zavřené oči. Ale když je otevře, nepřestává žasnout co krásy je na světě. Prošla jsem si trápením. Teď jsem poznala nové lidi a hlavně poznávám sebe. Své nové možnosti.Takže v čem je rozdíl? Sedět na zadku s dekou přes hlavu nebo mít roztažená křídla a letět.


Jana Urbanová

/ Asistentka fitcentra

"

V mém životě se začaly posouvat hranice toho, co je všechno možné a vlastně přicházím na to, že možné je cokoliv. Naučila jsem se krok za krokem dělat věci a vždy někam dojdu. Nemám návod na život, ale žije se mi mnohem lehčeji, svobodněji a když se ztratím v myšlenkách, už znám způsob jak se uvolnit a být sama sebou.


Kateřina Posadová

/ Kadeřnice

"

Několikrát jsem se na nějakou dobu ocitla ve skupině, kterou někdy vedl muž a někdy žena a vždycky jsem tam chodila ráda. I když v té poslední už to bylo pro mne drsné. S Tebou jsem se naučila, že je vše snadné. Není potřeba o věcech tak přemýšlet a konstruovat, ale vstát a něco dělat. Za to Ti moc děkuju.


Věra Malíková

/ Finančnictví

Vidím za obrazy váš život. V obrazech maluji to, co vás zbaví potíží. To, kým jste. V kartách je 30 takových obrazů. Probudí vašeho ducha.
Objevíte magickou sílu své intuice!

Romana Rosa

Autorka obrazů a textů
malířka a mentor

Můžete mít ještě více

Kniha Jiná dimenze vám otevře oči

Přidejte si ji velmi výhodně k objednávce balíčku karet

Chcete víc? Osobně vám pomůžu

K balíčku karet získáte výhodně osobní konzultaci se mnou. Vidím co ve vás je a ukážu vám to.

CO ŘÍKAJÍ MOJI ZÁKAZNÍCI

Čas na sebe

Jedním ze zajímavých témat k obrazu si dala paní Monika - konečně prožívat sebe, udělat si čas na sebe, přestat tady být jen pro ostatní, a přitom udržet rodinu pohromadě Jak to udělat? Myslela si, že ona je tím pilířem, o koho se všichni opírají, všechno je na ní. Taková ta běžná věc, kdy se snažila být dobrou mámou, udržovat hezký vztah a být i skvělou podnikatelkou. Její snem bylo mít ochránce rodiny, rozvíjet podnikání, mít svůj pilíř, aby si i děti našly to své a mít dál hezké vztahy v rodině. Při rozhovoru jsem pomohla paní Monice ujasnit co je jejím pilířem a o co se vždy může opřít. Na co se spolehnout a vše se přeneslo do obrazu. V obrazu se přepsala stará nepotřebná přesvědčení. Pro paní Moniku přicházely při tvorbě informace z minulosti předků. Vznikly i nové možnosti a jiný, širší pohled na podnikání. 

V balíčku karet je 28 takových obrazů a dvě speciální karty. Vím, že pro sebe objevíte to nejlepší, co ve vás je, protože v těch obrazech to je. Jsou tam i vaše témata a jejich řešení. 

/V kartě Pilíř najdete přímo toto téma a v textu se dozvíte, v čem je vaše opora, váš pilíř, kde ho najít, když je toho na vás moc. Na co se můžete spolehnout./

Více vydělávat?

Chcete více vydělávat? Rozvíjet  svoje podnikání a chybí vám nápady ? Tohle téma otevírjí karty - Pozornost - Bohatství - Nápad - Božská hra 

Obrazy těchto karet jsou malované k podobným tématům. V obrázku to téma je a je v něm zapsané.Texty ke kartám vás navedou k vám, do místa, odkud víte sami kudy dál. Informace vám přijdou z vás, vašeho nitra.Texty si můžete číst nahlas, nemusíte jim hned rozumět. Postupně vám dojde to, co říkají.

Například : Karta Bohatství - skvělé téma je v samotném obrázku - majitel obrazu, investor měl přímo téma - rozvíjet podnikání a zároveň udržet rovnováhu ve všech oblastech. Být tím správným tátou, partnerem i podnikatelem a  být zdravý. Věnovat méně času podnikání a více přitom vydělávat. Celé téma je zapsané v obrázku.

Eva mi za tuhle kartu poděkovala, napsala: Romčo je to tak krásně napsané : kdybys hledal tajemství řeky vydáš se na opačnou ,stranu směrem k  prameni  dovnitř země ... - jak jsi to tam  ukázala na tom prameni


Jana Červenková


Tvůj ebook ke kartám - koupila jsem si ho taky 😉 Božííí 🥰🙏

Opravdu pro čtení srdcem - to rozum nemá šanci uchopit💚 Když jsme se setkaly a ty jsi pořád mluvila o tom že "život je hra" tak jo, do určité úrovně jsem tomu "rozuměla", ale znělo to pro mě spíš tak nějak básníčkářsky než uchopitelné v každodenním životě.  No a pak nastala smršť různých životních událostí, příběhů a najedou jsem začala vidět "co je za tím", co je na povrchu a s úsměvem jsem si řekla "život je taková hra" a vždy si vzpoměla na Tebe a poslední dobou čím dál více a více vnímám, co jsi tím myslela. po přečtení e-booku jsem se usmívala a říkala si, jo, to je ono - život je krásná hra 💚 Příběhově psané, jak jsi došla k poznání. Krátké věty - moc dobře se to čte!
A víš co? Ráda bych další Tvé příběhy četla 🥰! Je to tak inspirující a taky pocit, jako bych četla něco, co niterně znám.
Ze srdce děkuji Romi, má spřízněná duše 🙏💓

Karty Romany jsou pro mne cestou k sobě.
Propůjčují poznání, vhled, otevřou bod, kde zrovna jsem.
Energie karet je v poslání, které jsem v nich objevila, kdy se člověk rozpomene, že to podstatné je ve mně, to co hledám jsem já sama. Karty mně zbavily smutku, pocitu osamělosti a vyvázaly mne z odžitého vztahu. Rozplynul se pocit tísně i zbytečnosti, dokonce rozpustily i hněv, který jsem cítila vůči momentální situaci s blízkým člověkem.
Karty vnímám jako objevný příběh, stezku k sobě. Mám sebe, našla jsem sebe, rozumím si a rozlišuji podstatné od zbytečného.
Mít doma balíček karet od Romany je nutností, radostí a často fungují jako záchranný kruh na rozbouřeném moři života. Posezení nad kartami mi vrací rovnováhu a naladí mně každé ráno směrem ke mně, na přítomnost. Nepotřebuji sledovat iluzi dění kolem mně, sleduji realitu pocházející z mého nitra.
Věřím, že kdo vpustí karty do svého života, ten už nikdy nebude chtít postrádat klid a rovnováhu, které mu do něj přináší.
S vděčností

Pavla Aligová
Astroložka a konstelářka


Katka

Aj 3. júna môžu byť Vianoce!

Prečo? Pretože v ten deň mi bol doručený krásny darček osobných výkladových kariet INTUICE, od Romanky Rosa.
Sú to kúzelné umelecké diela, obrazy. Pomohli mi v priebehu 7. dní lepšie porozumieť odpovediam na moje otázky. Vnútorné stíšenie spôsobilo, lepšie počúvanie intuície.
Presne si spomínam na moju prvú vytiahnutú kartu v 1. deň.
Mala názov NEZNÁMO - "...Neznámo, ta nekonečná živost, esence života. Tím jsem. Láska, naše přirozenost, podstata. Přítomnost, ve které vše vzniká, odkud přichází inspirace, intuice v podobě pocitu přeloženého do myšlenky, která maluje další děj."
Karta vytiahnutá v 7. deň mala názov JÁ bez já - "Na světě není nic dražšího, co bych mohla objevit. Za tímto pohledem je kouzlo. Nekonečné možnosti. Laskavá milující esence. Je v tom místě, odkud se dívám se vším co vidím zároveň. Vše najdu v srdci procítěním.
Nezáleží na tom, kde teď jsem nebo jak si myslím, že na tom jsem. Tady je místo, odkud se mohu ubírat novým směrem a tvořit krásu."
V tento deň som v pravý čas vystúpila z hektického kolotoča a prestala sa neustále ponáhľať. To bol dovtedy spôsob protestu proti pravidlám, v túžbe odlíšiť sa od "stáda". Ešte raz Ti Romanka srdečne ďakujem 🙏a teším sa na relaxáciu pri čítaní Tvojho e - booku.
Vidíme sa onedlho, si úžasný človek a okrem toho všetkého, vytváraš aj zázračné, vzácne Obrazy s originálnou šifrou.

Anička měla migrénu už moc dlouho a chodila na různá místa za účelem zbavit se migrény. Všude něco objevila, akorát migréna tu byla pořád. 

Každý den se dívala na obrázky karet, texty si četla a moc jim nerozuměla, začala si s nimi hrát.

Domluvila si se mnou konzultaci a po první konzultaci byla migréna pryč. Došlo jí pár věcí, které objevila v kartách. Přišla na to, že na sebe nemusí toho tolik nakládat. Může dělat to, co jí vyhovuje, s čím je v souladu. A objevuje dál.

Naslouchat své intuici je základ zdravého fungování.

Obrazy v kartách vám pomohou rozpoznávat rozdíl mezi hlasem intuice a přemýšlení, které většinou nevede tím správným směrem.

Vaše komunikace s partnerem se zlepší vnímáním intuice. Vždy víte, co dál, co říct, co udělat.Chcete zlepšit komunikaci s partnerem, zlepšit prožívání vztahu. Nebo nevíte, zda je tahle partnerka ta správná. Už vás z toho rozhodování bolí hlava.

Chcete dostavit rozestavěný dům, máte finanční plán, ale bojíte se do toho pustit.
Nedaří se vám zlepšit podnikání, jste už unavení, kolik toho máte a nemáte čas, nevíte, co s tím dál. Kde vzít nápady, neumíte říct ne, protože se bojíte, že vám něco unikne a jdete proti sobě v domění, že to musíte vše zařídit vy sami.

Všechny tyto bolestivé věci, které vás trápí v obraze přepisuji, přepisuje se příčina.

Za vším, o co se snažíte tím, co děláte, je mnohem víc. Jsou to vaše sny a nevíte, jak se k nim dostat nebo je přehlížíte už ze zkušenosti, že něco už jednou nevyšlo. Při rozhovoru si povídáme kde vzít to, co si přejete a proč vám to bude fungovat.

Vaše sny vidím za vším, o čem mi vyprávíte.

Ukážu vám jak se k nim jinak dostat. Odkud se berou a proč jsou tady, co vám říkají a tohle vše pro vás přenesu do vašeho obrazu. V obraze je způsob, ten princip, kterým vy objevujete. Proto každý jeden obraz je úplně jiný.

Obraz vám pak ve vašem prostředí celou dobu připomíná vaše sny, vrací vás zpět na tu cestu, která je tu pro vás, je ta pravá. To, v čem je vám dobře. Často se objeví i váš zapomenutý talent a sny, o kterých ještě netušíte. V obraze je více to, kým jste. Pořád se vám to připomíná, stačí umístit obraz ve vašem prostředí.

K obrazům dostáváte ode mne informace, které mají pro vás význam. Někdy je to jednoduchý cvik, jindy váš speciální talent nebo si popovídáme o někom z vašich předků. Jindy vám sdělím v čem je vaše skrytá síla. Kde vzít hezký vztah a cítit se milován, milovaná. Co vám chce říct.
Je to poselství, které odhalujete celou dobu znovu a znovu ve svém prostředí s obrazem. Postupně objevujete další informace nebo vás napadne to, co dříve ještě nemělo smysl, aby bylo řečeno. V obraze je kouzlo vás samých, které objevujete dál.

Vaše intuice je víc než tisíc dobrých rad.

Vytáhněte si 1 kartu denně.

 • Intuice vám dá vždy správnou odpověď na vaše zdraví.
 • Rozhodování na základě intuice vám ušetří čas i energii.
 • Intuice vede nejsnazší cestou ke správnému rozhodnutí.
 • Vaše intuice vede přímo k nejlepšímu řešení pro vás.

Objednejte si balíček krásných osobních výkladových karet intuice a začněte 

 • Více vydělávat
 • Mít více času na sebe
 • Být zdravější, silnější a přitažlivější ...

© RosaART™romana@rosaart.czObchodní podmínky